Inna Khokhlova (Хохлова Інна)

Керівник філії м. Люблін

Закінчила: 1. Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка 2. Київську національну академію внутрішніх справ Працювала до 2022 року в Ліцеї "Науковий" м. Кропивницький. Життєве кредо: " Не витрачайте час в марній боротьбі за досконалість, просто прагни робити все як на вйкраще

Бердар Марія Іванівна

Вчитель біології та хімії

Бердар Марія Іванівна, освіта вища, вчитель біології та хімії, вища категорія, звання "Старший вчитель". Працювала в Ганичівському ООЗСО в Закарпатті, стаж роботи 36 років. Життєве кредо: міцна сім’я, здоров'я рідних. Виховання індивідуальності кожної дитини,незалежно від обставин.

Горенюк Ірина

Викладач польської мови

Горенюк Ірина Викладач польської мови Вища освіта, диплом магістра (Організація та управління в сфері туризму та відпочинку) В Україні не працювала Кредо:"Працювати відповідально і жити по совісті". Життя – це боротьба.

Пікульська Світлана

Вчитель початкових класів.

Пікульська Світлана, вчитель початкових класів. Освіта: вища, Волинський державний університет, 1995р., вчитель української мови та літератури; середня спеціальна, Володимир - Волинське педагогічне училище ім. А.Ю.Кримського, 1990р., "викладання в початкових класах загальноосвітньої школи". Останні 11 років (до серпня 2022) працювала в Чернівецькій гімназії 2 (Чернівецький багатопрофільний ліцей "Престиж"). Життєве кредо. Зроби крок, і дорога з'явиться сама собою... Стів Джобс

Касянчук Тетяна Юріївна

Вчитель української мови та літератури

Касянчук Тетяна Юріївна, вчитель української мови та літератури, навчалась в Національному Педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова на спеціальності Українська філологія та літературне редагування ( бакалавріат та магістратура). Працювала у місті Київ у НВК «Турбота». Захоплюється педагогікою та особистістю Василя Сухослинського, життєвим кредом у вчителя є слова цього знаменитого педагога: «У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, душу яких гнітить думка, що вони ні на що не здібні. Успіх у навчанні – єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для переборення труднощів, бажання вчитися.»

Kristen Мельницька Христина

Вчитель польської мови

Мельницька Христина Вчитель польської мови Магістр міжнародного права університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні Викладаю польську мову у Любліні від фундації Безпечна Любельщизна Життєве кредо: «Без комунікації, немає інтеграції» Bez komunikacji, nie ma integracji

Кріпак Анна Олексіївна

Посада: вчитель 3 класу

Життєве кредо: «Життя – це постійний рух, нові цікаві знайомства і взаємодопомога»

Дронникова Людмила Іванівна

Вчитель початкових класів

Життєве кредо: "Будь добрим до ближнього, і добро повернеться до тебе"

Сиволобова Інна

Вчитель англійськоі мови

Сиволобова Інна, вчитель англійськоі мови Київський Національний Лінгвістичний Університет, вчитель англійськоі та французької мов Працювала з 2007 по 2022 роки в ОЗ «Степанський ліцей», Рівненська обл. Життєве кредо: Праця, оптимізм, постійне самовдосконалення – запорука життєвого успіху

Балицька Оксана

Вчитель початкових класів та англійської мови в початкових класах

Балицька Оксана, вчитель Вчитель початкових класів та вчитель англійської мови в початкових класах ЗОШ 2 в місті Луцьку Вчити дітей так, щоб не соромно було заглянути їм в очі через декілька років.

Петрова-Ніколачук Олена Віталіївна

Магістр психології, сексолог.

Петрова-Ніколачук Олена Віталіївна Магістр психології, сексолог. Закінчила: Рівненський державний гуманітарний університет з відзнакою. Міжнародна асоціація практичної сексології (72 год). Центр консалтинговых технологий SMALTA і Nazarevych ART- курси арт-терапії. Практику проходила на базі НВК "ЗОШ І-ІІІст. гімназія" м.Жмеринка, приватна практика. Життєве кредо: "Якщо не можеш бігти - іди. Не можеш іти - лети. Не можеш летіти - пливи, повзи, але не зупиняйся!"

Syvolobova Inna

Викладач

М. КИЇВ. ШК. 309. ЖИТТЄВЕ КРЕДО :ЖИТТЯ - ЦЕ ПОСТІЙНИЙ РУХ, НОВІ ЦІКАВІ ЗНАЙОМСТВА, ВЗАЄМОДОПОМОГА. ЩОДНЯ ДАРУЙ ЛЮДЯМ РАДІСТЬ. ПЕД. КРЕДО - "ЛЮЬИ ДИТИНУ, ВІР У НЕЇ, ЗНАЙ, РОЗУМІЙ ЇЇ. ПОДАРУЙ ДИТИНІ РАДІСТЬ І ЛЮБОВ І ТОДІ СТАНЕШ ДОБРИМ ЧАРІВНИКОМ." МЙ ДИВІЗ :НАЧАННЯ ЧЕРЕЗ ГРУ.

Древаль Світлана Олександрівна

Вчитель початкових класів.

Древаль Світлана Олександрівна Вчитель початкових класів. Вища педагогічна. Спеціаліст. Лебединський ЗЗС І-ІІІ #5 "Не кажи світові про те, що ти хочеш зробити - покажи, як ти робиш."