Пані Тетяна

Засновник Фундації "Центр розвитку та допомоги РАЗОМ"

Засновник Фундації "Центр розвитку та допомоги РАЗОМ". Пані Тетяна - Людина з великої літери та відкритим серцем. Щира, добра, чуйна. Вважає, що багатство кожної країни - це не гроші або скарби, а люди, особливо діти, за якими майбутнє кожної держави. Ми маємо докласти всіх зусиль, щоб діти з України відчували турботу і завжди пам'ятали, що вони УКРАЇНЦІ, зберігали свою культуру, мову та ідентичність, розвивали свою особливість, таланти та здібності. Саме із цією метою 19 серпня 2021 року було засновано Фундацію РАЗОМ. В зв'язку з вторгненням російських військ на територію України до Польщі приїхало багато біженців, переважно жінок з дітьми. Тому на основі нашої Фундації було організовано заняття для українських дітей з 1 по 11 класи за шкільною програмою, затвердженою Міністерством освіти та науки України. Протягом усього часу перебування в нашому Центрі, діти не лише отримували знання. Фундація організовувала додаткові заняття, екскурсії, поїздки, пікники тощо. Було покладено великі зусилля для того, щоб українці мали підтримку та затишок в такі непрості часи. Тому що РАЗОМ МИ СИЛА! Приєднуйтеся!

Пані Тетяна

Директор освітнього проєкту (школи) від Фундації РАЗОМ

Директор освітнього проєкту (школи) від Фундації РАЗОМ Пані Тетяна - психолог за освітою, організатор проєктів в душі. Має багаторічний досвід роботи у сфері управління та адміністрування. Багатозадачна, структурна, відповідальна, чесна. ❤Діє з любові до людей та дітей. Найголовніше для української спільноти зараз - це зберегти свою національну ідентичність, зберегти почуття того, що ми - українці і нам ще відбудовувати свою країну. І де як не у шкільному середовищі є можливість створити для цього найсприятливіші умови. Життєве кредо: "Стався до людини так, як бажаєш, щоб ставилися до тебе!".

Пані Інна

Вчитель початкових класів

Пані Інна - досвідчений вчитель початкових класів з 34-річним стажем роботи,вища категорія,звання "Старший учитель". Навчаю молодших школярів читати, писати, рахувати, розвиваю мовлення, прищеплюю загальнолюдські цінності, намагаюся знайти шлях до кожного учня, створити умови для розвитку здібностей, закладених у кожному. Вважаю, найголовніше – учитель повинен допомогти учневі усвідомити себе особистістю, побудити потребу в пізнанні себе, життя, світу, виховати в ньому почуття людської гідності. Моє педагогічне кредо: «Не всі учні генії, але всі – особистості»

Пані Наталія

Вчитель української мови та літератури

Троша Наталія В'ячеславівна - кандидат філологічних наук, учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, експерт з інституційних аудитів, тренер з медіаграмотності. Авторка більше 30 наукових і навчально-методичних публікацій, у тому числі колективних монографій. Освіта: "Середня освіта (Українська мова і література), "Психологія". Досвід педагогічної діяльності - 20 років.

Пані Марія

Вчитель англійської мови

Навчалася у Волинському національному університеті ім. Лесі Українки. Досвід педагогічної діяльності - 4 роки. Англійська мова є головним засобом міжнародного спілкування. Володіючи англійською мовою, люди можуть з легкістю подорожувати світом та вільно спілкуватися з людьми інших національностей. Долучилася до цього неймовірного проєкту, щоб познайомити та відкрити дітям дивовижний світ англійської мови, пізнати її різноманітність і зробити все, щоб діти полюбили англійську так само, як колись полюбила її я.

Пан Юрій

Витель біології

Пан Юрій - вчитель біології. Випускник КНУ ім. Тараса Шевченка, Інститут гідробіології НАН України Любити життя, цінувати кожну хвилину, нести радість, у книгах шукати істину, у людях - мудрість.

Пані Світлана

Вчитель хімії

Пані Світлана - вчитель хімії. Вчитель першої категорії. Досвід роботи з дітьми - 17 років. Знаю і розумію наукові концепції та сучасні теорії хімії, організовую процес навчання таким чином, щоб учні сприймали хімію як потрібну і важливу для життя науку, як частину світової культури, необхідну кожній освіченій людині. Життєве кредо: "Все можливо, на неможливе , просто, треба трохи більше часу"

Пані Євгенія

Вчитель математики

Пані Євгенія - вчитель математики, педагогічний стаж 10 років. Спеціаліст ІІ категорії. Маю вміння у проведенні он-лайн уроків. У роботі намагаюсь застосовувати сучасні методи навчання. Дотримуюсь таких принципів: 🧩Спершу подумай, потім дій. 🧩Краще спробувати і помилитися, ніж не спробувати взагалі через страх помилки. Помиляються всі, й саме завдяки невдалому досвіду ми стаємо кращими. Після аналізу своїх попередніх помилок залишається менше шансів на помилку в майбутньому. 🧩Завжди потрібно залишатися людиною, за будь-яких обставин. ❤️Живу за цими принципами і намагаюсь, щоб учні теж їх усвідомили і прийняли.

Пані Світлана

Вчитель початкових класів

Пані Світлана - досвічений вчитель початкових класів з 34-річним стажем роботи,вища категорія,звання "Старший учитель". Навчаю молодших школярів читати, писати, рахувати, розвиваю мовлення, прищеплюю загальнолюдські цінності, намагаюся знайти шлях до кожного учня, створити умови для розвитку здібностей, закладених у кожному. Вважаю, найголовніше – учитель повинен допомогти учневі усвідомити себе особистістю, побудити потребу в пізнанні себе, життя, світу, виховати в ньому почуття людської гідності. Моє педагогічне кредо: «Не всі учні генії, але всі – особистості»