РАЗОМ ДЛЯ КОЖНОГО


Кожна дитина, яка переїжджає за кордон стикається з безліччю труднощів: незнання мови, відсутність друзів, маленький словниковий запас тощо. Кожна доросла людина свідомо зробила свій крок в нове невідоме життя. А от щодо дітей? Як Ваша дитина сприйняла переїзд, з якими труднощами стикнулася вона? Дитина залишила рідних, друзів, все життя в своєму краю. І, інколи, сам на сам стикається з новими викликами: інша країна, мова, не має друзів, не вистачає спілкування,... дитина починає замикатися. Саме для дітей ми прагнемо створити середовище, де вони зможуть знаходити нових друзів, спільно проводити час, навчатися...

Наші Програми для дітей: 

1. Українська мова — це рідна мова, це твоє коріння. Так важливо не тільки пам'ятати, але й вивчати свою рідну мову. Вивчення української мови будуть проводити цікаві особистості, які вивчали та досліджували українську мову. На заняттях діти будуть знайомитися з сучасними українськими поетами та письменника, з істориками, викладачами як з України, так і з тими, які проживають за кордоном.

2. Культурознавство Ми будемо вивчати історію, культуру України, Польщі та інших країн світу. На заняттях діти будуть вивчати культуру в Інтернет та соціальних мережах. Безпека в Інтернеті та роль в житті кожного. Ми будемо знайомити з основними програмами та новинками. Діти будуть дізнаватися багато цікавого про сучасні технології, про машинобудування; живопис, архітектуру тощо. Будуть проводитися заняття з етики та естетики, культура їжі тощо. Чекає багато цікавого.

3. Математика. Математика може бути цікавою. Ваші діти зможуть не тільки вивчати математику, геометрію, алгебру, а й розуміти роль цих предметів в щоденному житті. Ми будемо навчатися фінансовій грамоті. Що таке бізнес. І хто такий бізнесмен. Як досягти успіху тощо. Заняття будуть проводити не тільки викладачі, а й люди, які створили свій бізнес та досягли успіху.

4. Без кордонів — географія. Ми разом будемо подорожувати світом не тільки віртуально, але й реально. На заняттях діти будуть дізнаватися багато цікавого про різні країни світу. Заняття будуть проводити також відомі мандрівники, яких діти бачать на екранах. Діти дізнаються про транспорт, види , історію виникнення та створення; дізнаються про життя та побут інших народів світу.

5. Етика та естетика. Ми пропонуємо навчатися доглядати за собою: догляд за шкірою, обличчям, навчання манікюру, педикюру, навички косметології. Діти будуть знати , які засоби потрібно використовувати, щоб бути вродливим та здоровими. Ми також будемо вивчати правила поводження за столом, приготування страв різних народів світу.

Програми для дорослих

  1. Здійснення господарської діяльності. На заняттях Ви дізнаєтесь, які види діяльності може відкрити іноземець? Як саме розпочати діяльність? Як написати бізнес-план? Основні моменти ведення кадрової справи. Ази ведення бухгалтерського обліку. Звітність на підприємстві. Контроль за діяльністю. Контролюючі органи.
  2.  Курс комп'ютерної грамотності для дорослих. На заняттях Ви здобудете навички роботи за комп'ютером. Вивчите основні програми. Поглибите знання в роботі з пошуковими системами, соціальними мережами. Безпека в Інтернеті. Сучасні технології.
  3. Планування і цілі. Для чого потрібні цілі, як їх ставити перед собою і досягати результатів? Практичні поради психологів та бізнесменів. Як правильно розпланувати день, тиждень, місяць? Психологічні аспекти, які допомагають нам керувати нашими цілями. Як досягнути успіхів?
  4. Працівник в офісі. Які основні обов'язки адміністративного працівника? Якими навичками має володіти працівник? Основні методи планування робочого часу. Основні програми, які використовуються для роботи.    

Запрошуємо до нашої організації, членом якої Ви можете стати. 

Ми співпрацюємо як з українськими, так і з польськими викладачами, з істориками, культурознавцями, науковцями, письменниками та поетами, музикантами, мандрівниками, адвокатами з України та Польщі, перекладачами, нотаріусами, державними діячами, волонтерами, бійцями АТО та багато іншими цікавими та видатними особистостями.

 Слідкуйте за інформацією на нашому сайті razom.info та нашою сторінкою в Facebook.