У нас енергійно, творчо та весело

Вже більше двох тижнів наш Центр Розвитку та Допомоги при Fundacji “Razom” приймає діток різного віку з України на заняття, і допомагаємо їм в багатьох сферах розвитку і адаптації в Польщі. Ми завжди раді бачити нові обличчя в нашому центрі. Основний напрямок занять за шкільною програмою українською мовою, а також додаткові заняття та іноземні мови.

13.05.2022 року м. Sobótka

Спільна поїздка на природу з дітками нашого центру та їх батьками. Відпочинок пішов на користь та об’єднання спільних інтересів батьків і найголовніше морального розвантаження дітей.

10.05.2022 екскурсію по Вроцлаву

Ігор Півторацький провів для наших дітей подорож по м. Вроцлав.

13 травня 2022 року - подорож до м. Ниса

на запрошення #Elżbieta_Harhura – Prezes #Nyskiego_Księstwa_Jezior_i_Gór здійснили подорож до прекрасного міста Ниса. Отримали неймовірно теплий прийом, незабутні враження та емоцій. Дякуємо нашим друзям за організовані заняття для наших дітей.

19 травня 2022 року - День Вишиванки

З Днем Вишиванки🇺🇦 Ось такі гарні малюнки роблять діти в нашому центрі💙💛

01 червня 2022 року - спільний пікнік

Щасливого, радісного і безтурботного! Саме такого дитинства ми бажаємо усім діткам України! Нехай бездонне блакитне небо, нарешті стане мирним. Нехай посмішки ніколи не сходять з дитячих облич.

03 червня 2022 року - Кінотеатр "Хеліос"

авдяки підтримці інформаційного порталу inpoland.net.pl - Ukraiński portal w Polsce- новости, афиша, работа Польши діти нашого Центру мали можливі відвідати мультфільм «Велика пригода монстра Моллі». Безмежна подяка пану Олександру Мартинюку за велике і добре серце.

13 червня 2022 року екскурсія до Палацу Маріанни

Навіть дощ не став нам на заваді, щоб провести весело і пізнавально час. Додаємо ще одне цікаве місце в нашу скарбничку вражень.

28 червня 2022 року

Щасливе дитинство – це друзів багато, З якими і будні минають, як свято! Це щедрі сюрпризи і здІйснені мрії, Казкові бажання і щирі надії…

Вчимося готувати

Яка ж смачна вийшла піца

Активний відпочинок

Ми дбаємо не тільки про розум, але й про фізичний розвиток наших дітей. І ходимо до аквапарку.

Вивчаємо полькську історію та культуру

Наші діти відвідали безліч замків, музеїв у м. Вроцлав та околицях