Для дорослих


Для дорослих

Дорослим можемо допомогти в таких питаннях:

  1. Здійснення господарської діяльності. На заняттях Ви дізнаєтесь, які види діяльності може відкрити іноземець? Як саме розпочати діяльність? Як написати бізнес-план? Основні моменти ведення кадрової справи. Ази ведення бухгалтерського обліку. Звітність на підприємстві. Контроль за діяльністю. Контролюючі органи.
  2.  Курс комп'ютерної грамотності для дорослих. На заняттях Ви здобудете навички роботи за комп'ютером. Вивчите основні програми. Поглибите знання в роботі з пошуковими системами, соціальними мережами. Безпека в Інтернеті. Сучасні технології.
  3. Планування і цілі. Для чого потрібні цілі, як їх ставити перед собою і досягати результатів? Практичні поради психологів та бізнесменів. Як правильно розпланувати день, тиждень, місяць? Психологічні аспекти, які допомагають нам керувати нашими цілями. Як досягнути успіхів?
  4. Працівник в офісі. Які основні обов'язки адміністративного працівника? Якими навичками має володіти працівник? Основні методи планування робочого часу. Основні програми, які використовуються для роботи.