Для дітей


Для дітей

Для дітей наша Фундація пропонує такі напрямки:

1. Українська мова. Українська для більшості з нас - це рідна мова, це твоє коріння. Так важливо не тільки пам'ятати, але й вивчати свою рідну мову. Вивчення української мови будуть проводити цікаві особистості, які вивчали та досліджували українську мову. На заняттях діти будуть знайомитися з сучасними українськими поетами та письменника, з істориками, викладачами як з України, так і з тими, які проживають за кордоном.

2. Культурознавство. Ми будемо вивчати історію, культуру України, Польщі та інших країн світу. На заняттях діти будуть вивчати культуру в Інтернет та соціальних мережах. Безпека в Інтернеті та роль в житті кожного. Ми будемо знайомити з основними програмами та новинками. Діти будуть дізнаватися багато цікавого про сучасні технології, про машинобудування; живопис, архітектуру тощо. Будуть проводитися заняття з етики та естетики, культура їжі тощо. Чекає багато цікавого.

3. Математика. Математика може бути цікавою. Ваші діти зможуть не тільки вивчати математику, геометрію, алгебру, а й розуміти роль цих предметів в щоденному житті. Ми будемо навчатися фінансовій грамоті. Що таке бізнес. І хто такий бізнесмен. Як досягти успіху тощо. Заняття будуть проводити не тільки викладачі, а й люди, які створили свій бізнес та досягли успіху.

4. Географія без кордонів. Ми разом будемо подорожувати світом не тільки віртуально, але й реально. На заняттях діти будуть дізнаватися багато цікавого про різні країни світу. Заняття будуть проводити також відомі мандрівники, яких діти бачать на екранах. Діти дізнаються про транспорт, види , історію виникнення та створення; дізнаються про життя та побут інших народів світу.

5. Етика та естетика. Ми пропонуємо навчатися доглядати за собою: догляд за шкірою, обличчям, навчання манікюру, педикюру, навички косметології. Діти будуть знати , які засоби потрібно використовувати, щоб бути вродливим та здоровими. Ми також будемо вивчати правила поводження за столом, приготування страв різних народів світу.